Przygotowanie do I Komunii Świętej

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii

odbywa się zawsze w sobotę przed Zielonymi Świętami

W roku 2021 Pierwsza Komunia Świeta będzie w sobotę 22 maja 2021 r.
o godz. 09.00 - Szkoła podstawowa nr 4
o godz. 11.30 - Szkoła podstawowa nr 1

Bezpośrednio po Mszach św. – zdjęcia, zaś rozdanie pamiątkowych obrazków odbędzie się w Białym Tygodniu.

1. Do Pierwszej Komunii Świętej przygotowują się dzieci z klas III SP.
  2. Rodzice dzieci które będą przygotowywane do przyjęcia sakramentów pokuty i komunii św. zobowiązani są do złożenia odpowiedniej DEKLARACJI wraz ze świadectwem chrztu (do końca października 2020)
  3. Dzieci zobowiązane są do uczestniczenia we Mszy św. o godz. 11.30 oprócz drugiej niedzieli każdego miesiąca, gdzie jest odprawiana dodatkowa Msza św. dla dzieci i ich rodziców o godz. 14.15.
  4. Msze św. o godz. 14:15

UWAGA!!!

Msze święte dla dzieci Pierwszokomunijnych zostają odwołane z powodu wciąż trwających obostrzeń związanych z koronawirusem.

Wszystkie formalności związane z przygotowaniem do I Komunii Świętej prosimy załatwiać z ks. Pawłem.

Sakrament pokuty i pojednania:
I Spowiedź św będzie - IV 2021 r.
II Spowiedź św. będzie - V 2021 r.

Próby przed Pierwszą Komunią Świętą - obecność obowiązkowa !!!

132 0.090870141983032