Wakacyjna integracja Liturgicznej Służby Ołtarza

''Pan Jezus powiedział: Wypocznijcie nieco (Mk 6,31)''

8 lipca 2021

Grupa ministrantów z Liturgicznej Służby Ołtarza z naszej parafii wraz z opiekunem, ks. Marcinem, uczestniczyła w wycieczce po Parku Oruńskim. Była to jedna z okazji do podziękowania za ofiarną służbę ministrancką w ciągu roku, zwłaszcza podczas uroczystości parafialnych, oraz sposobność do integrowania się tej wspólnoty. Na chłopaków czekała w parku nie lada niespodzianka - wspinaczka niemal wysokogórska na Górę Pięciu Braci (AŻ 41 m n.p.m.) oraz zwiedzanie Zbiornika Wodnego Stara Orunia - ciekawostki inżynieryjnej z czasów pruskich. Uczestnicy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, bogatsi o nowe wrażenia i jeszcze bardziej zżyci.

W galerii można oglądać relację fotograficzną z wyprawy. Link do atrakcji turystycznej: https://szlak.gda.pl/